Na skróty:  aktualności grzejnik grzałki elementy grzejne Strona główna produkty nurkowe parnik grzejnik Katalog produktów grzałki zapytanie elementy grzejne Złóż zapytanie
 
Aktualności

Grzałka z kołnierzem mosiężnym
2015-06-15

informacja

2 

  1


Gazele Biznesu 2014
2015-02-16

Gazele 2014

Firma ELIKO osiągnęła kolejny sukces jakim jest wyróżnienie przyznawane przez Puls Biznesu w ogólnopolskim rangingu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Dorobek ostatniego roku ponownie zaprocentował przyznaniem nagrody Gazela Biznesu 2014. Wręczenie nagród odbyło się z udziałem Właścicieli firmy ELIKO Pani Elżbiety i Pana Roman Mońka, na gali w Katowicach.

Poniżej kilka fotografii z tego wydarzenia. 

 

Gazele 2014 Gazele 2014 Gazele2014Giełda Promocji Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Częstochowskiej
2014-12-05

W dniach 01/02.12.2014 w Hali Sportowej Klubu Politechniki Częstochowskiej odbyła się Giełda Promocji Absolwentów SWPCZ .

Firma ELIKO Państwa Elżbiety i Romana Mońka,  jako wielokrotny uczestnik Giełdy, miała przyjemność zaprezentować dorobek mijającego 2014 roku, jak i podsumować mijające 33 lata działalności na rynku.

Coroczne spotkania na Politechnice  Częstochowskiej, wpisały się na stałe w tradycję uniwersyteckiego, biznesowego i towarzyskiego życia Częstochowy. Dwa dni Giełdy wypełniły długie rozmowy, wspomnienia i  omówienia sytuacji na rynku przedsiębiorczości w Polsce a także wzajemne reprezentowanie zgromadzonym, własnego, przebogatego dorobku.

Giełda po raz kolejny była znakomitą okazją do integracji środowiska związanego z Politechniką Częstochowską,  wymiany biznesowych informacji oraz nawiązywania kontaktów handlowych i personalnych.

Coroczne spotkanie Absolwentów Politechniki Częstochowskiej , daje  także możliwość  przedstawienia ewentualnych ofert pracy zarówno dla studentów kończących Uczelnię, jak i jej absolwentów.

Wzorem lat ubiegłych wydany został katalog zawierający informacje o firmach prezentujących się na Giełdzie.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Otwarcie Giełdy Otwarcie Giełdy Politechniki rzkDyplom od SWPCz
2014-10-20

Dyplom SWPCzDyplom SWPCzGazele Biznesu 2013
2014-02-10

Gazele Biznesu


Firma ELIKO z dumą chciała poinformować naszych Odbiorców, Partnerów Handlowych i Kontrahentów, że kapituła rankingu „Puls Biznesu” kolejny raz nagrodziła naszą Firmę tytułem „Gazela Biznesu” w kategorii  - „Najdynamiczniej rozwijająca się Firma 2013”

Ranking „Gazele Biznesu”— to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Otrzymane wyróżnienie jest dla naszej Firmy bodźcem do jeszcze bardziej wytężonej pracy i motywacją do wyznaczania ELIKO nowych celów, a przede wszystkim – okazją do wyrażenia podziękowania naszym Szanownym Kooperantom za obdarzenie nas zaufaniem.

Gazele Biznesu