Na skróty:  aktualności grzejnik grzałki elementy grzejne Strona główna produkty nurkowe parnik grzejnik Katalog produktów grzałki zapytanie elementy grzejne Złóż zapytanie
 
Aktualności

Dyplom od SWPCz
2014-10-20

Dyplom SWPCzDyplom SWPCzGazele Biznesu
2014-02-10

Gazele Biznesu


Firma ELIKO z dumą chciała poinformować naszych Odbiorców, Partnerów Handlowych i Kontrahentów, że kapituła rankingu „Puls Biznesu” kolejny raz nagrodziła naszą Firmę tytułem „Gazela Biznesu” w kategorii  - „Najdynamiczniej rozwijająca się Firma 2013”

Ranking „Gazele Biznesu”— to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu Gazele Biznesu odbyła się w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów.

Otrzymane wyróżnienie jest dla naszej Firmy bodźcem do jeszcze bardziej wytężonej pracy i motywacją do wyznaczania ELIKO nowych celów, a przede wszystkim – okazją do wyrażenia podziękowania naszym Szanownym Kooperantom za obdarzenie nas zaufaniem.

Gazele Biznesu


Giełda Promocji Absolwentów Politechniki Częstochowskiej 2013
2013-12-04

W dniach 02-03.12.2013 Klub Integracyjno – Promocyjny Stowarzyszenia Wychowanków Politechniki Częstochowskiej po raz kolejny zorganizował „Giełdę Promocji Absolwentów Politechniki Częstochowskiej”

Giełda to możliwość zaprezentowania studentom, pracownikom uczelni, mieszkańcom Częstochowy , a szczególnie młodzieży szkół średnich najlepszych wychowanków Politechniki Częstochowskiej wraz z ich osiągnięciami zawodowymi. Młodzieży szkolnej Giełda daje możliwość spotkania się z potencjalnymi pracodawcami o ugruntowanej, dobrej opinii, na niełatwym w dzisiejszych czasach rynku pracy.

Firma ELIKO po raz ósmy z rzędu zaprezentowała swoje produkty, wysoko cenione wśród Odbiorców w kraju jak i zagranicą. Rok bieżący to przede wszystkim poszerzenie oferty o elementy grzejne dla branży kolejowej i wprowadzenie grzałek do ogrzewania wody w zbiornikach ze stali szlachetnych.

Przez nasze stoisko przewinęło się wiele osób żywo zainteresowanych nowinkami, rozwiązaniami technicznymi i możliwościami wykorzystania grzałek w różnych dziedzinach przemysłu, co owocowało długimi rozmowami i wymianami poglądów na tematy techniczne.

Ze strony właścicieli ELIKO Państwa Elżbiety i Romana Mońka chcielibyśmy podziękować Organizatorom za profesjonalne przygotowanie Giełdy, oraz wszystkim naszym przemiłym Gościom za aktywny udział.

Zapraszamy na kolejną edycję Giełdy w przyszłym roku.

Giełda Promocji Absolwentów  Giełda Promocji Absolwentów  Giełda Promocji Absolwentów  Giełda Promocji AbsolwentówAqua-Term Kijów
2013-06-02
aqua-term logo aqua-term1

Już po raz piętnasty, w dniach 14 – 17 maja 2013, w Kijowie na Ukrainie odbyły się Aqua-Therm Kijów - Międzynarodowe Targi Systemów Grzewczych, Wentylacji, Klimatyzacji, Systemów Wodnych i Sanitarnych, Technologii Ochrony Środowiska, Basenów i Energii Odnawialnej. To największe wydarzenie branży w tej części Europy od dawna ściąga profesjonalistów z całego świata zainteresowanych nowinkami z rynku ukraińskiego i nie tylko.

Doskonała opinia, którą cieszą się targi Aqua-Therm Kijów sprawia, że co roku odwiedza je blisko 50 tysięcy osób, w tym dealerzy, kupcy, instalatorzy, architekci i inni specjaliści związani z branżą. W trakcie ostatniej edycji 750 firm z 30 krajów świata zaprezentowało swoje produkty na ponad 31.000 m2 powierzchni wystawienniczej. Firmę ELIKO reprezentowali na tegorocznej edycji jej właściciele, Państwo Elżbieta i Roman Mońka.

O sukcesie targów świadczy fakt, że zdecydowana większość zeszłorocznych wystawców, w tym Właściciele Eliko potwierdziła już swoje uczestnictwo również w przyszłorocznej edycji Aqua-Therm Kijów.

 aqua-term2 aqua-term3 aqua-term4 aqua-term5 aqua-term6

aqua-term7 aqua-term8 aqua-term9XII Dni Gminy Konopiska
2013-05-23

IV Parada Orkiestr Dętych, uroczyste wręczenie Statuetek Wójta Gminy Konopiska, prezentacje artystyczne, koncerty zespołów Chrząszcze oraz DreamGirls, Kabaretowa Biesiada Polska - w tegorocznym programie XII Dni Gminy Konopiska nie zabrakło muzyki, barw, momentów radości i wzruszeń. Imprezę - pod honorowym patronatem Wójta Gminy Konopiska Jerzego Sochy zorganizowało Gminne Centrum Kultury i Rekreacji, a jednym ze sponsorów strategicznych byli jak co roku państwo Elżbieta i Roman Mońka – właściciele Firmy ELIKO. Imprezie sprzyjała przepiękna majowa pogoda, co przełożyło się na bardzo duże zainteresowanie mieszkańców naszej Gminy. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego wydarzenia.

XII Dni Gminy Konopiska XII Dni Gminy Konopiska
XII Dni Gminy Konopiska XII Dni Gminy Konopiska XII Dni Gminy Konopiska
XII Dni Gminy Konopiska XII Dni Gminy Konopiska XII Dni Gminy Konopiska