Na skróty:  aktualności grzejnik grzałki elementy grzejne Strona główna produkty nurkowe parnik grzejnik Katalog produktów grzałki zapytanie elementy grzejne Złóż zapytanie
 
Aktualności

Patent na grzałkę dzieloną naszej konstrukcji
2015-09-01

PatentIlustracja wzoruGrzałka z kołnierzem mosiężnym
2015-06-15

informacja

2 

  1


Gazele Biznesu 2014
2015-02-16

Gazele 2014

Firma ELIKO osiągnęła kolejny sukces jakim jest wyróżnienie przyznawane przez Puls Biznesu w ogólnopolskim rangingu najbardziej dynamicznie rozwijających się firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Dorobek ostatniego roku ponownie zaprocentował przyznaniem nagrody Gazela Biznesu 2014. Wręczenie nagród odbyło się z udziałem Właścicieli firmy ELIKO Pani Elżbiety i Pana Roman Mońka, na gali w Katowicach.

Poniżej kilka fotografii z tego wydarzenia. 

 

Gazele 2014 Gazele 2014 Gazele2014Giełda Promocji Stowarzyszenia Absolwentów Politechniki Częstochowskiej
2014-12-05

W dniach 01/02.12.2014 w Hali Sportowej Klubu Politechniki Częstochowskiej odbyła się Giełda Promocji Absolwentów SWPCZ .

Firma ELIKO Państwa Elżbiety i Romana Mońka,  jako wielokrotny uczestnik Giełdy, miała przyjemność zaprezentować dorobek mijającego 2014 roku, jak i podsumować mijające 33 lata działalności na rynku.

Coroczne spotkania na Politechnice  Częstochowskiej, wpisały się na stałe w tradycję uniwersyteckiego, biznesowego i towarzyskiego życia Częstochowy. Dwa dni Giełdy wypełniły długie rozmowy, wspomnienia i  omówienia sytuacji na rynku przedsiębiorczości w Polsce a także wzajemne reprezentowanie zgromadzonym, własnego, przebogatego dorobku.

Giełda po raz kolejny była znakomitą okazją do integracji środowiska związanego z Politechniką Częstochowską,  wymiany biznesowych informacji oraz nawiązywania kontaktów handlowych i personalnych.

Coroczne spotkanie Absolwentów Politechniki Częstochowskiej , daje  także możliwość  przedstawienia ewentualnych ofert pracy zarówno dla studentów kończących Uczelnię, jak i jej absolwentów.

Wzorem lat ubiegłych wydany został katalog zawierający informacje o firmach prezentujących się na Giełdzie.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Otwarcie Giełdy Otwarcie Giełdy Politechniki rzkDyplom od SWPCz
2014-10-20

Dyplom SWPCzDyplom SWPCz